• ثبت نام
تصفیه آب
جمعه 28 مهر 1396.
.
الجمعة 30 محرم 1439.
.
Oct 20 2017.
.

چرا نیاز به دستگاه تصفیه آب داریم

امروزه افراد بسیار زیادی در جهان از دستگاه تصفیه آب استفاده می کنند زیرا بیش از 700 نوع مواد شیمیایی مضر درآب شناسایی شده است که عمدتا ناشی از ورود پسابهای صنعتی وفاضلاب های شهری ونفوذ مواد شوینده وسموم آفات نباتی درآبهای جاری وزیرزمینی می باشد.
وجود ناخالصی های نظیر نیترات وارسنیک اگرچه باعث تغیر طعم وبونمی گردد ولی ازخطرناک ترین عناصرموجود در آب می باشند.در تاسیسات آب شهری از کلربه منظور ضدعفونی اب استفاده می شود. اگرچه این ماده شیمیایی ازانتقال امراض به وسیله آب جلوگیری می کند ولی کلر موجود در اب در مقابله با ارکانیسمهای الی ماده ای سمی بنام تری هالومتانها را تولید می کند که سرطان زا می باشد.

water-contamination-compressed

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register