• ثبت نام
تصفیه آب
جمعه 28 مهر 1396.
.
الجمعة 30 محرم 1439.
.
Oct 20 2017.
.

برتری دستگاه تصفیه آب بر آب معدنی

 

dangers-of-bottled-water

آب پس از مدتی ساکن ماندن غیر قابل استفاده شده و به اصطلاح دچار گندیدگی می شود. آب معدنی هایی که امروزه به فروش میرسند، مدت زیادی در مغازه ها و سوپرمارکت ها نگهداری شده اند اما به دلیل داشتن مواد نگهدارنده بو و مزه آن ها بدون تغییر می ماند.

این گونه آب ها بعضا کاملا بهداشتی نبوده و دارای مواد ناسالم می باشند. اما شما با داشتن دستگاه تصفیه آب در منزل خودتان شخصا بر کیفیت تصفیه آب و در نتیجه سلامت آب نظارت دارید ومی توانید بدون نگرانی و آسیبی به بدن، از آب سالم استفاده کنید.

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register