وبلاگ
  • ثبت نام
تصفیه آب
سه شنبه 28 ارديبهشت 1400.
.
الثلاثاء 7 شوال 1442.
.
May 18 2021.
.

بهداشت در تصفیه خانه ها

امروزه انتشار انواع آلودگی ها و میکروب ها به سلامت انسان ها لطمه وارد کرده است. این آلودگی ها از طریق هوا و همچنین انواع آب های آلوده به انسان منتقل می شود. مهم ترین منبع انتشار میکروب ها و آلودگی ها به داخل آب آشامیدنی، آلودگی و عدم رعایت بهداشت در تصفیه خانه هاست. عدم تشخیص به موقع این موضوع، موجب انتشار آلودگی به آب شرب مصرفی افراد می شود. بنابراین تصفیه آب و در کنار آن کنترل پیوسته دستگاه های تصفیه آب مورد نظر، برای مقابله با میکروب ها و سلامتی انسان ها ضروری است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register