مقالات
  • ثبت نام
تصفیه آب
سه شنبه 28 ارديبهشت 1400.
.
الثلاثاء 7 شوال 1442.
.
May 18 2021.
.

مروری بر فن آوری های تصفیه آب

مروری بر فن آوری های تصفیه آب
دنبال یک قطره آب از منبع را از طریق فرایند درمان است. آب ممکن است متفاوت در بخش های مختلف درمان باشدجوامع بسته به کیفیت آبی که وارد گیاه میشود. آب زیرزمینی آب قرار گرفته در زیر زمین است و به طور معمول نیاز به درمان کمتر از آب را از دریاچه ها، رودخانه ها و جریانها.

توقف در هر نقطه از درمان را نشان می دهد که در آن آب است در طول مسیر درمان. شما ممکن است در هر نقطه از درمان بر روی تصویر برای اطلاعات کمی در مورد آن نقطه درمان را کلیک کنید.

     متن ها به چرخه درمان آب:

     انعقاد
     ته نشینی
     تصفیه
     ضد عفونی
     ذخیره سازی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register