مقالات
  • ثبت نام
تصفیه آب
سه شنبه 28 ارديبهشت 1400.
.
الثلاثاء 7 شوال 1442.
.
May 18 2021.
.

دستگاه تصفیه آب خانگی برند آکوا بست(AQUA BEST)

دستگاه تصفیه آب اکوابست (RO)

 

یک دستگاه آب شیرین کن محسوب می شود که در زندگی روزمره شهری و خارج شهری بسیار کار آمد و مورد نیاز است.  دستگاه تصفیه آب زیر ظرف شوئی یا در مسیر شیر آب به راحتی نصب می شود و آب ورودی را فیلتر کرده و قابل استفاده و شرب می نماید. دستگاه تصفیه آب  با حذف نیترات ، زنگ آهن و ذرات ریز معلق در آب ، مایه حیات را حقیقتا سالم و گوارا می کند.

حذف کامل مواد شیمیای و میکروبی ، کلر و مواد آلی ، تیرگی و بوی نا مطبوع آب برخی متاطق شهری و غیر شهری را به صورت کامل حذف می نماید . با کتری ها و ویروسها در مقابل فیلترهای این محصول راه فراری ندارند . دقت فیلتراسیون این محصول بسیار بالاست . این دستگاه تصفیه آب برای انجام پاکسازی و انتقال بهتر و سریع تر آب از نیروی برق استفاده می کند. برق شهری توسط یک آداپتور مناسب ، استفاده دستگاه شده وفعالیت دستگاه تصفیه آب را بهتر انجام می شود. البته هنگام قطع برق 12 تا 15 لیتر آب تصفیه شده و ذخیره قابل استفاده است و در صورت تداوم قطع برق عبور آب انجام می شود ولی با سرعت و فشار کمتر . آبکده پارسیان یکی از شرکتهای تولید دستگاه تصفیه آب خانگی . نیمه صنعتی ، صنعتی است که در سراسر کشور محصولات خود را عرضه می دارد و کیفیت بالای تولیدات این شرکت زبانزد همه مصرف کنندگان است. 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register