مقالات
  • ثبت نام
تصفیه آب
سه شنبه 6 مهر 1400.
.
الثلاثاء 21 صفر 1443.
.
Sep 28 2021.
.

نکاتی که حتما بایستی در مورد فیلترهای تصفیه آب بدانید :

نکاتی که حتما بایستی در مورد فیلترهای تصفیه آب بدانید :

1. خریدار بایستی قبل از نصب هر نوع فيلتري بر روی دستگاه خود ، مشخص نماید هدف از تعویض فیلتر، کاهش آلودگي می باشد يا حذف املاح اضافي. و بعد از مشخص نمودن اين موضوع، بايستی فيلتر یا فیلترهای مناسب را انتخاب نماید. و براي اين كار بایستی با افراد متخصص مشورت نماید و نبايستی تحت‌تاثير تبليغات فروشندگان و تولید کنندگان ( غیر مجاز ) قرار گیرد.

2. خریدار بایستی بداند نیاز است تا گاهی به علت آلودگي آب، فيلترهای تصفیه را زودتر از زمانشان تعويض نماید وگرنه بایستی با توجه به رنگ، بو و طعم آب اقدام به تعویض فیلتر نماید.

3. بهترين فيلترهايی که میشود توصیه کرد برای تصفيه آب، فيلترهاي تفاضل درجه جنبشي يا KDF می باشند که متاسفانه در کشور عزیزمان به دليل گران بودن ، این نوع فیلترها مورد استفاده مشتریان قرار نمیگیرد.

4. خريداران باستی در هنگام خرید به خدمات پس از فروشي كه توليدكنندگان فیلترهای تصفیه براي آنان در نظر گرفته اند توجه لازم را داشته باشند به دلیل آنکه شرایط نگهداري و تعويض فيلترهای تصفیه هم بايستی به وسيله تولید کنندگان و فروشندگان پيگيري شود .

( فيلترها بطور مستقيم با سلامت اشخاص سروکار دارند )

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register