مقالات
  • ثبت نام
تصفیه آب
چهارشنبه 13 مرداد 1400.
.
الأربعاء 26 ذو الحجة 1442.
.
Aug 04 2021.
.

آیا تعداد بیشتر فیلترهای دستگاههای تصفیه آب به معنای تصفیه بهتر آب آشامیدنی می باشد :

آیا تعداد بیشتر فیلترهای دستگاههای تصفیه آب به معنای تصفیه بهتر آب آشامیدنی می باشد :

تعداد فیلترهای بیشتر دستگاه تصفیه آب به معنای تصفیه آب بهتر نمی باشد. بلکه ملاک کیفیت آب تصفیه شده در دستگاه تصفیه به نوع فیلترها و تکنولوژی به کار رفته در دستگاههای تصفیه آب می باشد . پس در هنگام خرید توجه خریدار قبل از اینکه فقط به تعداد فیلترهای تصفیه آب توجه داشته باشد ،بایستی در ابتدا به تکنولوژی به کار رفته در مراحل تصفیه آب دقت نماید.

برخی از فروشندگان ناآگاه دستگاههای تصفیه آب با تبلیغات نادرست دستگاههای خود ، تعداد بیشتر فیلترها را نشانه برتری و کیفیت بالای تصفیه آب آشامیدنی دستگاههای خود مطرح می کنند. در صورتیکه نه تنها اینگونه نمی باشد بلکه گاهی وجود تعداد مراحل بیشتر فیلتر دستگاههای تصفیه آب می تواند غیر ضروری و هزینه بر باشد.

(البته در صورت وجود آلودگی و ناخالصی های بیش از حد آب منطقه ی خود ناچار به انتخاب دستگاههای تصفیه آب با فیلترهای بیشتر می باشید )

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register