مقالات
  • ثبت نام
تصفیه آب
سه شنبه 6 مهر 1400.
.
الثلاثاء 21 صفر 1443.
.
Sep 28 2021.
.

دستگاه تصفیه آب خانگی برند آکوا بست(AQUA BEST)

دستگاه تصفیه آب اکوابست (RO)

 

یک دستگاه آب شیرین کن محسوب می شود که در زندگی روزمره شهری و خارج شهری بسیار کار آمد و مورد نیاز است.  دستگاه تصفیه آب زیر ظرف شوئی یا در مسیر شیر آب به راحتی نصب می شود و آب ورودی را فیلتر کرده و قابل استفاده و شرب می نماید. دستگاه تصفیه آب  با حذف نیترات ، زنگ آهن و ذرات ریز معلق در آب ، مایه حیات را حقیقتا سالم و گوارا می کند.

حذف کامل مواد شیمیای و میکروبی ، کلر و مواد آلی ، تیرگی و بوی نا مطبوع آب برخی متاطق شهری و غیر شهری را به صورت کامل حذف می نماید . با کتری ها و ویروسها در مقابل فیلترهای این محصول راه فراری ندارند . دقت فیلتراسیون این محصول بسیار بالاست . این دستگاه تصفیه آب برای انجام پاکسازی و انتقال بهتر و سریع تر آب از نیروی برق استفاده می کند. برق شهری توسط یک آداپتور مناسب ، استفاده دستگاه شده وفعالیت دستگاه تصفیه آب را بهتر انجام می شود. البته هنگام قطع برق 12 تا 15 لیتر آب تصفیه شده و ذخیره قابل استفاده است و در صورت تداوم قطع برق عبور آب انجام می شود ولی با سرعت و فشار کمتر . آبکده پارسیان یکی از شرکتهای تولید دستگاه تصفیه آب خانگی . نیمه صنعتی ، صنعتی است که در سراسر کشور محصولات خود را عرضه می دارد و کیفیت بالای تولیدات این شرکت زبانزد همه مصرف کنندگان است. 

نکاتی درمورد خواص نوشیدن آب :

Read the following points about drinking water:
 
* Before you feel thirsty, drink water.
* At the time of exercise of the activity of water before, during and after exercise to eat.
* Prefer water to other drinks.
* Water body through vegetables such as tomatoes, watermelon, cantaloupe, celery, cucumbers provide. Good to know the exact time of water is very important and will have a maximum impact on the body.
* Use a glass of water, blood, internal organs of the body work.
* Use a glass of water half an hour before each meal to help digestion.
* Drinking a glass of water before a bath helps lower blood pressure.
* To avoid stroke or heart attack, drink a glass of water before bed.

قبل از اینکه احساس تشنگی کنید، آب بنوشید

در زمان ورزش قبل از فعالیت ، در طی و بعد از ورزش آب بنوشید

آب را به نوشیدنی ها دیگر ترجیح دهید

آب بدن را از طریق سبزیجات مانند گوجه فرنگی، هندوانه، طالبی، کرفس، خیار فراهم می کند. خوب است بدانید که زمان دقیق آب بسیار مهم است وبیشترین تاثیر آن بر بدن است

یک لیوان آب به خونسازی، فعالیت اندام های داخلی بدن کمک میکند

استفاده از یک لیوان آب نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی به هضم غذا کمک میکند

نوشیدن یک لیوان آب قبل ازحمام به کاهش فشار خون کمک می کند

نوشیدن یک لیوان آب قبل از خواببه منظور جلوگیری از سکته مغزی یا حمله قلبی

 

میزان آب مصرفی شهروندان تهرانی

1395412-1614927

تاریخ

مقدار آب مصرفی

مقدار افزایش یا کاهش

1395

2 میلیون و 861 هزار متر مکعب

7.7 درصد افزایش

 

عواملی که بر میزان مصرف آب روزانه انسان تاثیر گذار است :

1- حاملگی و شیردهی

2-  فعالیتهای روزانه

3-  آب و هوا محیط

4-   وضعیت سلامت

نکاتی که حتما بایستی در مورد فیلترهای تصفیه آب بدانید :

نکاتی که حتما بایستی در مورد فیلترهای تصفیه آب بدانید :

1. خریدار بایستی قبل از نصب هر نوع فيلتري بر روی دستگاه خود ، مشخص نماید هدف از تعویض فیلتر، کاهش آلودگي می باشد يا حذف املاح اضافي. و بعد از مشخص نمودن اين موضوع، بايستی فيلتر یا فیلترهای مناسب را انتخاب نماید. و براي اين كار بایستی با افراد متخصص مشورت نماید و نبايستی تحت‌تاثير تبليغات فروشندگان و تولید کنندگان ( غیر مجاز ) قرار گیرد.

2. خریدار بایستی بداند نیاز است تا گاهی به علت آلودگي آب، فيلترهای تصفیه را زودتر از زمانشان تعويض نماید وگرنه بایستی با توجه به رنگ، بو و طعم آب اقدام به تعویض فیلتر نماید.

3. بهترين فيلترهايی که میشود توصیه کرد برای تصفيه آب، فيلترهاي تفاضل درجه جنبشي يا KDF می باشند که متاسفانه در کشور عزیزمان به دليل گران بودن ، این نوع فیلترها مورد استفاده مشتریان قرار نمیگیرد.

4. خريداران باستی در هنگام خرید به خدمات پس از فروشي كه توليدكنندگان فیلترهای تصفیه براي آنان در نظر گرفته اند توجه لازم را داشته باشند به دلیل آنکه شرایط نگهداري و تعويض فيلترهای تصفیه هم بايستی به وسيله تولید کنندگان و فروشندگان پيگيري شود .

( فيلترها بطور مستقيم با سلامت اشخاص سروکار دارند )

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register