دستگاه تصفیه آب تمام خانه
  • ثبت نام
تصفیه آب
جمعه 28 مهر 1396.
.
الجمعة 30 محرم 1439.
.
Oct 20 2017.
.

سیستم تصفیه آب تمام خانه

تصفیه آب کل منزل

 

اگرمنبعی که آب منزل شما را تامین می کند به طور کلی آلوده و غیرقابل مصرف است سیستم تصفیه آب تمام خانه می تواند بهترین گزینه برای شما باشد اگرچه این سیستم کمی گران تر از سایر سیستم هاست ولی عملکرد بهتری نسبت به بقیه دارد.

سیستم تصفیه آب تمام خانه می تواند برای از بین بردن ارگانیسم های میکروبی و همچنین حدف فلزات سنگین که برای سلامت انسان مضر هستند و در ماشین لباسشویی و لوازم خانگی و دوش حمام و شیرها رسوب می کنند به کاررود. سیستم های خانگی معمولا در نقطه ورودی کانال آب به خانه  نصب می شوند . کارتریج فیلتر خوب سیستم خوب خانگی می تواند بین380000لیتر تا 570000 لیتر را تصفیه کند بدون اینکه نیاز به تعویض داشته باشد. بسته به نیاز شما فیلترهای این سیستم، سایز و نرخ جریان متنوعی دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register