دستگاه تصفیه آب صنعتی
  • ثبت نام
تصفیه آب
دوشنبه 23 فروردين 1400.
.
الإثنين 1 رمضان 1442.
.
Apr 12 2021.
.

دستگاه تصفیه آب صنعتی را چگونه انتخاب کنم

651237-500x375

دستگاههای صنعتی تصفیه آب کاربرد های فروانی دارند ما در ادامه سعی می کنیم بسته به نیاز شما بهترین دستگاه تصفیه آب صنعتی را معرفی کنیماین دستگاهها در کیفیت های مختلف آب نیاز است مثل: صنایع تولید مواد غذایی ، داروسازی ، خنک کاری ، تولید آب آشامیدنی ، نساجی ، رنگ سازی ، آب آشامیدنی طیور و ... 

از عواملی که در انتخاب تصفیه آب صنعتی موثر است کیفیت آب خام و میزان مصرف واحد صنعتی می باشد و همچنین منابع تامین آب همچون چاپ , آب رودخانه , دریا و ... نیز نقش بسزایی در انتخاب دستگاه دارند.

 

جهت سفارش این محصول میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

      تلفن 66157628- 66157566 - 021

 

 

 

برای انتخاب تصفیه آب صنعتی اطلاعات زیر را برای ما ارسال نمایید

 

1. منبع تامین آب  ( چاه ، دریا ، شبکه آب شهری یا صنعتی و ... )

2. کیفیت آب  ( با توجه به نوع مصرف ممکن است چند یا کل پارامترهای آب مورد نیاز باشد. برای اندازه گیری برخی پارامترها می توان از ابزار تست استفاده نمود ولی اگر آنالیز فیزیکی و شیمیای یا باکتریولوژی لازم باشد باید توسط آزمایشگاه های معتبر انجام شده و یا به کارشناس مربوطه درخواست آنالیز آب توسط متقاضی داده شود).

3. میزان مصرف آب ( میزان مصرف آب تصفیه شده چقدر است؟ چند لیتر در روز ، در ساعت ، در دقیقه یا ثانیه ).

4. مورد مصرف آب تصفیه شده توصط دستگاه تصفیه آب صنعتی

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register