دستگاه تصفیه آب صنعتی
  • ثبت نام
تصفیه آب
سه شنبه 6 مهر 1400.
.
الثلاثاء 21 صفر 1443.
.
Sep 28 2021.
.

دستگاه تصفیه آب صنعتی را چگونه انتخاب کنم

651237-500x375

دستگاههای صنعتی تصفیه آب کاربرد های فروانی دارند ما در ادامه سعی می کنیم بسته به نیاز شما بهترین دستگاه تصفیه آب صنعتی را معرفی کنیماین دستگاهها در کیفیت های مختلف آب نیاز است مثل: صنایع تولید مواد غذایی ، داروسازی ، خنک کاری ، تولید آب آشامیدنی ، نساجی ، رنگ سازی ، آب آشامیدنی طیور و ... 

از عواملی که در انتخاب تصفیه آب صنعتی موثر است کیفیت آب خام و میزان مصرف واحد صنعتی می باشد و همچنین منابع تامین آب همچون چاپ , آب رودخانه , دریا و ... نیز نقش بسزایی در انتخاب دستگاه دارند.

 

جهت سفارش این محصول میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

      تلفن 66157628- 66157566 - 021

 

ادامه مطلب: دستگاه تصفیه آب صنعتی را چگونه انتخاب کنم

دستگاه تصفیه آب صنعتی

ro15000s

 

امروزه در کنار تصفیه آب های آلوده در تصفیه خانه ها، اکثر افراد در خانه هایشان دارای دستگاه تصفیه آب هستند. اما این دستگاه ها به طور کامل برای میکروب زدایی 

آب جوابگو نیستند. تصفیه آب در تصفیه خانه ها به شکل صنعتی انجام می شود و به آن تصفیه آب صنعتی می گویند. در این روش، آب در فرآیندهای مختلفی پاکسازی می شود و شن ها و میکروب های آن از بین رفته و آب قابل شرب به دست افراد می رسد.

اطلاعات اولیه در مورد دستگاه های تصفیه آب

با توجه به زندگی شهر نشینی و آلودگی بیش از حد آب و هوا ، بیماری های ناشی از این آلودگی ها روز به روز در حال گسترش است. جلوگیری از ایجاد این نوع آلودگی ها، کار آسانی نیست، هرچند تا حدودی از ازدیاد آن ها جلوگیری می شود اما این آلودگی ها باید به نحوی از بین برود.در زمینه آلودگی آب، امری که باید انجام شود، تصفیه آب است.این عمل در تصفیه خانه ها برای زدودن آلودگی های آشکار و پنها از داخل آب انجام می شود که در حین آن سنگ ریزه ها و انواع میکروب ها و جلبک های آبی از بین می روند و به اصطلاح آب میکروب زدایی و گند زدایی می شود.

بعد از تصفیه آب در تصفیه خانه ها، بهتر است عمل تصفیه در محل مصرف نیز انجام شود. ما برای این کار انواع دستگاه های تصفیه آب را با کیفیت بالا با توجه به استانداردهای آب شرب تولید می کنیم. بعد از استفاده از این دستگاه ها، آب بسیار سالم و دارای اکسیژن بالا خواهد بود که می توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید.

S5 Box

Login

Register